تومان 38,000,000

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L

سوئیچ سیسکو

از جمله سوئیچهای پر فروش سری 2960X سیسکو، شامل:

  • 24 پورت اترنت یک گیگابیتی
  • قابلیت PoE
  • 4 پورت SFP یک گیگابیتی
  • نسخه IOS LAN base
  • قابلیت استک
- +

توضیحات

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L

سوئیچ سیسکو مدل Catalyst 2960x-24PS-L،با 24 پورت اترنت گیکابیتی و چهار پورت آپلینک SFP، از جمله سوئیچهای متعلق به سری 2960X سیسکو است که در بازار تجهیزات شبکه، فروش بسیار خوبی دارد. این سوئیچ، دارای قابلیت PoE بوده، یک توان خروجی 370 واتی را برای برق رسانی به سایر دستگاههای داخل شبکه، در دسترس قرار می‌دهد. سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L، سوئیچی است با قابلیت استک و پیکربندی ثابت، که از مجموعه ویژگیهای نسخه LAN base نرم افزار IOS سیسکو استفاده می‌کند.

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L
شکل ۱. سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L

زمانی که شما نیاز به سوئیچهای سطح سازمانی با قیمت مناسب دارید، سوئیچهای گیگابایت اترنت سری 2960X، با پیکربندی ثابت و قابلیت استک، به نظر گزینه های بسیار مناسبی برای شما هستند. سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L از جمله پرکاربردترین سوئیچهای متعلق به این سری می‌باشد. این سوئیچ، امکان راه اندازی، پیکربندی، نظارت و عیب یابی آسان را فراهم می‌کند.

مروری اجمالی بر برخی از مهمترین ویژگیهای سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L یک سوئیچ لایه دو سطح سازمانی است، که از 24 پورت اترنت 1000/100/10 با قابلیت +PoE و چهار پورت آپلینک SFP با سرعت یک گیگابییت در ثانیه تشکیل شده است. استاندارد صنعتی IEEE802.3at PoE+، تا سقف 30 وات را در هر پورت فراهم می‌کند.

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L
شکل ۲. نگاهی سریع بر مهمترین ویژگیهای سوئیچ WS-C2960X-24PS-L
مشخصات فنی

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L دارای قابلیت PoE بوده، یک توان خروجی 370 واتی را از طریق 12 پورت 30 واتی، یا 24 پورت 15.4 واتی، در اختیار قرار می‌دهد. به این ترتیب، امکان تخصیص برق بسیار انعطاف پذیری را جهت اتصال و برق رسانی به تجهیزات و دیگر دستگاههای مورد نیاز در شبکه، برای شما فراهم می‌کند. این سوئیچ، شامل 24 پورت گیگابیت اترنت (10/100/1000) و 4 پورت آپلینک SFP است. سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L که با مجموعه ویژگیهای LAN Base از نرم افزار IOS سیسکو کار می‌کند، گزینه‌ای بسیار عالی برای تجارت و کسب و کارهای کوچک تا متوسط است. این سوئیچ با گستره وسیعی از انواع ویژگیها همراه شده است. سوئیچ WS-C2960X-24PS-L همچنین در ارائه قابلیت استک، از تکنولوژیهای FlexStack-Plus و FlexStack-Extended پشتیبانی می‌کند.

قابلیت مدیریت شبکه پیشرفته

علاوه بر این، سوئیچهای سری 2960X با طیف گسترده‌ای از راه حلهای مدیریت شبکه سیسکو پشتیبانی می‌شوند. با خرید این محصول، شما عملکرد و کارایی مورد انتظار خود را به دست خواهید آورد، بدون آنکه هزینه زیادی متقبل شوید.

سوئیچینگ سطح سازمانی مقرون به صرفه

سوئیچهای سری 2960X سیسکو، طراحی شده بودند تا عملکرد و کارایی بسیار خوب و قابل قبولی را با مجموع هزینه‌های کمتر در اختیار قرار دهند. این سوئیچها، دسترسی سطح سازمانی را، بدون هزینه‌های سنگینی که معمولا با تجهیزات سازمانی همراه است، امکان پذیر می‌سازند. این سوئیچها برای شبکه‌های پردیس و شعب دفاتر، عالی هستند.

پشتیبانی از  قابلیت استک

سوئیچهای سری 2960X سیسکو، در ارائه قابلیت استک، تکنولوژیهای FlexStack-Plus و FlexStack-Extended را ارائه می‌دهند. ماژولهای FlexStack-Plus سیسکو، می‌توانند از طریق اسلات FlexStack-Plus، به هر سوئیچ سری 2960X ی اضافه ‌شده و به کاربران اجازه دهند که تا سقف 8 سوئیچ از خانواده 2960X سیسکو را با هم استک کنند. شکل ۲، قابلیت استک را در سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L نمایش می‌دهد:

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L
شکل ۳. قابلیت استک در سوئیچ WS-C2960X-24PS-L

 

این سوئیچ سری 2960X، قابلیت استک را به صورت امکان ایجاد یک پشته 8تایی از همین سری، فراهم می‌کند. این سوئیچ همچنین در ترکیب با سوئیچهای سری 2960S از امکان ایجاد یک پشته چهار سوئیچی بهره می‌برد:

امنیت افزوده برای محافظت از شبکه

سوئیچهای سری 2960X سیسکو، طیف وسیعی از ویژگیهای امنیتی را در اختیار قرار می‌دهند. این ویژگیها به کاربران اجازه می‌دهد، دسترسی به شبکه خود را محدود کرده و میزان تهدیدات شبکه را کاهش دهند. این ویژگیهای امنیتی شامل تخصیص VLAN مبتنی بر مک آدرس، تکنولوژی TrustSec سیسکو، استاندارد جامع و بسیط 802.1X، راه حل Ipv6 First-Hop Security، تکنولوژی Cisco Trust Anchor، راه حل Cisco Threat Defense و بسیاری موارد دیگر می‌باشد.

 

شکل ۴، پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L را نمایش می‌دهد:

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L
شکل ۴. پنل جلوی سوئیچ WS-C2960X-24PS-L

 

 

شکل ۵، پنل پشت سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L را نمایش می‌دهد:

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L
شکل ۵. پنل پشت سوئیچ WS-C2960X-24PS-L

۱. پوشش و اسلات ماژول FlexStack-Plus
۲. خروجی فن
۳. کانکتور RPS
۴. کانکتور برق AC

 

شکل ۵، سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L را به همراه کابلهای آن نمایش می‌دهد:

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L
شکل ۶. سوئیچ WS-C2960X-24PS-L به همراه کابلهای آن
تجهیزات جانبی

در جدول زیر می‌توانید لیست لوازم و تجهیزات قابل استفاده به همراه سوئیچ WS-C2960X-24PS-L را مشاهده کنید:

Description Models
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module C2960X-STACK
Cisco FlexStack Stacking Cables CAB-STK-E-0.5M
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM GLC-LH-SMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B CAB-CONSOLE-USB

توجه: تمامی لوازم جانبی ذکر شده در این جدول، لزوما هنگام خرید، همراه با دستگاه ارائه نمی‌شوند، اما همگی قابل نصب و استفاده در کنار سوئیچ WS-C2960X-24PS-L بوده و شما می‌توانید در صورت لزوم و بر حسب نیاز شبکه خود، هر کدام از این تجهیزات را که ‌می‌خواهید، به صورت جداگانه تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

مقایسه این سوئیج با محصولات مشابه:

WS-C2960S-24PS-L WS-C2960X-24PS-L Models
دارد دارد قابلیت PoE
24xEthernet 10/100/1000 Gigabit ports 24xEthernet 10/100/1000 Gigabit ports تعداد پورتها
176Gbps 216Gbps ظرفیت سوئیچینگ
4x1G-SFP 4x1G-SFP پورت SFP
LAN Base LAN Base نسخه Cisco IOS
دارد دارد قابلیت استک

 

شکل ۷. مشخصات سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L
شکل ۸. مشخصات سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L

هنوز دیدگاهی داده نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه می کند “سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.